Skip navigation

Hebe Hernández & Carlos Cisneros

snippet Hebe Carlos

Hebe&Carlos

Hebe Hernández was vijf keer finaliste bij de Wereldkampioenschappen Tango (Stage Tango) in Argentinië, wat haar toewijding en uitmuntendheid weerspiegelt. Ze studeerde ook aan het Teatro Colón in Buenos Aires, het meest prestigieuze theater voor klassieke dans in Argentinië en een van de belangrijkste in Latijns-Amerika.

Carlos Cisneros treedt op in de tango-opera “María de Buenos Aires” in het Theater Erfurt. Hij is gespecialiseerd in podiumtechnieken met complexe bewegingen en won de Ambassador Tango Cup 2023 in het Verenigd Koninkrijk in zowel de Salon- als de Stage-categorie. In 2025 zette hij zijn tournee voort met een innovatief en baanbrekend concept van Queer Tango. Hij ontwikkelt culturele projecten op het gebied van de Argentijnse tango tussen Europa en Argentinië.

Ze hebben allebei workshops en optredens gegeven in Buenos Aires, Berlijn, Parijs en vele andere steden wereldwijd. Wat hen onderscheidt, is hun vermogen om verschillende artistieke uitingen van de tango in onze interpretaties te integreren.