Skip navigation
261002 Banner Diego technique

Vrijdagavondworkshop met Diego en Delfina

Ook dit jaar zijn Diego en Delfina tijdens hun Europese toer weer bij Tipotango in Scala van de partij. Op 2 oktober verzorgen zij de vrijdagavonworkshop en op 3 oktober de workshop voorafgaand aan onze Playground milonga. Tijdens deze milonga zal DJ Diego Valero ook nog eens voor een mooie mix zorgen waarop we los kunnen gaan.

De workshop van deze vrijdagavond heeft als onderwerp “Techniek voor beide rollen, met oefeningen voor improvisatie en dialoog”: Het doel is dat iedereen zijn of haar eigen bewegingsmogelijkheden ontwikkelt, een dieper inzicht krijgt in de rol die hij of zij vertolkt, en tegelijkertijd leert luisteren naar en reageren op de voorstellen van de partner. Een uitnodiging om met aanwezigheid en nieuwsgierigheid te dansen, en de mogelijkheid om samen iets te creëren te omarmen.
In deze workshop wordt de aandacht gelijkelijk verdeeld tussen leider en volger.
Om deze workshop te kunnen volgen dient men wel over enige ervaring te beschikken, hij is niet geschikt voor absolute beginners.

Een tweede workshop “Soltadas” volgt de dag erna, op 3 oktober. Informatie volgt.

Beide workshops beginnen om 19.00 uur en duren ongeveer 75-80 minuten. Deelname is per paar. De prijs is 15 euro per persoon per workshop.

Blijf na de workshop door dansen tijdens ons Tango Café (entree 6 euro, niet begrepen in workshop prijs.

Diego Delfina web

Diego en Delfina

Delfina Pissani en Diego Valero zijn twee Argentijnse artiesten uit de stad Tandil. Hun opleiding omvat verschillende bewegingsstijlen, waaronder klassieke, hedendaagse en volksdans. De afgelopen jaren hebben ze deelgenomen aan werken die theater en dans combineren. Ze hebben deelgenomen aan talrijke culturele evenementen, seminars en tentoonstellingen gegeven in Argentinië, Latijns-Amerika, Europa en Azië. Ze hebben training gevolgd bij talrijke maestro's van verschillende stijlen. Tegenwoordig leggen ze zich volledig toe op lesgeven, deelnemen aan opleidings- en verspreidingsprogramma's en het uitvoeren van dit genre, dat zich voortdurend blijft ontwikkelen. Ze beschouwen tango als een instrument, een middel tot expressie en verkenning, een spel dat hen mogelijkheden biedt. Ze streven ernaar hun techniek te begrijpen, te bestuderen en te ontwikkelen om zich steeds vrijer en expressiever te voelen.

Je kunt hen vinden via sociale netwerken:
Instagram: @delfipissani
Facebook: DELFINA PISSANI
Youtube: Delfina y Diego Tango .